نتایج جستجو برای عبارت :

طرز تهیه بیف استراگانف

یکی از غذاهای لذیذ و ساده‌ای که در شب‌های سرد فصل زمستان بسیار طرفدار دارد، بیف استراگانف است. این غذا یک غذای خوش طعم و مخصوص کشور روسیه است از قرن 19 میلادی تا به امروز، طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان دارد.
مواد لازم
2 قاشق غذاخوری روغن زیتون
2 قاشق غذاخوری کره
600 گرم گوشت فیله
250 گرم قارچ
2 عدد پیاز متوسط
1 حبه سیر
½1 فنجان عصاره گوشت
½ قاشق چایخوری نمک
¼ فنجان آرد
½1 فنجان خامه
3 فنجان نودل پخته
فلفل سیاه
دستور العمل‌
در ابتدا با
Your browser does not support the video element.
غذای مخصوص سرآشپز ۳۰صدا چیکن استراگانف. کمی زمانبر هست اما فوقالعاده لذیذ و دلپذیر خواهد بود.
چیکن استراگانف یک غذای روسی است که وارد ایران شده است. اصل این غذا با گوشت قرمز تهیه می‌شود که به آن بیف استراگانف می‌گویند. چیکن استراگانف یک غذای فانتزی و خوشمزه است که بر خلاف اسمش به سادگی می‌توانید آن را تهیه کنید و از طعم بی ‌نظیر آن لذت ببرید.
تعداد نفرات:                                   3 نفر 
درجه سختی:               
چیکن استروگانف غذای ساده و خوش‌مزه‌ا​ی است که مناسب سرو در مهمانی‌های رسمی است.

چیکن استروگانف یکی از غذاهای معروف و پرطرفدار کشور روسیه است که به‌دلیل طعم خوبی که  دارد، در سراسر جهان فراگیر شده است. این غذا شباهت زیادی به بیف استراگانف  غذای معروف روسی دارد.
مواد لازم:
سینۀ مرغ کامل: یک عدد
قارچ: ۷۵۰ گرم
خامه: ۱۵۰ گرم
شیر: ۲ لیتر
کره: ۵۰ گرم
پیاز: یک عدد
آرد سفید: یک قاشق غذاخوری
آویشن و پاپریکا به میزان لازم
نمک، فلفل و زردچوبه به میزان
چشم که رو هم میزارم وچشمام که باز و بسته میشه تصویر شهید حاج قاسم سلیمانی میاد جلو چشمام انگار همه جا هست حتی تو نماز هم میبینمش الان رو تختخواب دراز کشیده بودم مزه ی یه غذای خوشمزه اومد رو زبونم توجه که کردم دیدم حاج قاسم داره مثل نوجوانان تازه کار میخنده و انگار همچین غذایی دارن بهش میدن این غذا هم بیف استراگانف هست که مامانم از توی رفاه برام میخرید و لیمو میزدم بهش و چه لذتی داشت خوردنش خعلی کیف میداد الان تو رختخواب مزه ش اومد زیر زبونم و
به نظرم میشه از قدرت رسانه ها درجهت منافع ملی استفاده کرد. همه میدونیم که این ابزارهای رسانه جمعی یک شمشیر دولبه است. در ابتدای ورود هر ابزاری هم کفه مشکلات و معایب بسیار سنگین تره تا مزایا. هرکدوم از ما میتونیم یه لیست درست کنیم از کارهای مثبتی که میشه با این اپ ها انجام داد از راه اندازی کسب و کار، کسب درآمد، تبلیغات، برندسازی و ...
یکی از اپهای محبوب در ایران، اینستاگرام هست که کسانی که دارند رو گوشیشون حداقل 5 ساعت در هفته وقت صرفش میکنند. ب
شرح فعالیت: موسسه تشریفات عروسی سوپرانو یکی از معتبر ترین و بزرگترین موسسات برگزارکننده ی مراسم و مجالس پذیرایی، خدماتی و تشریفاتی در ایران است.این موسسه با در اختیار داشتن پرسنل و تیمی موفق و مجرب با طراحی روز اروپا و با استفاده از بهترین خدمات و گلچینی از لوکس ترین فعالیت های تشریفاتی قادر است مجری و ناظر باشکوه ترین و مجلل ترین مراسم ها و میهمانی های شما عزیزان باشد...پکیج رویالغذا شامل:باقالی پلو با گوشت بره(گوشت تازه گوسفندی) زرشک پلو
-نیم کیلو جعفری و تره و دو تا پر شنبیله لطفا! 
پسرک سبزی فروش چشمی گفت و مشغول دسته کردن سبزی ها شد، برای لحظه ای دست از کار کشید و گفت: واسه گوشت و لوبیا میخواین؟
خنده ام گرفت: بله! 

هیچ وقت فکر نمی کردم تا این حد عاشق آشپزی بشم. چه کرد طرح با من؟! 
چند روزی در هفته شیفت صبح ندارم، ولی طبق عادت ساعت هشت بیدارم. اگه حوصله اش رو داشته باشم، که معمولا دارم دوست دارم آشپزی کنم. غذاهای سنتی که تا حالا درست نکردم مثل ابگوشت بُزباش ( گوشت و لوبیا) رو تلاش
بهترین غذا های روسیه

تنها چند خوراک از غذاهای روسی شهرت بین‌المللی کسب کرده‌اند، اما شکم‌گردی در روسیه به این تعداد غذا‌های محدود ختم نمی‌شود.
هنگامی که درجه حرارت طی زمستان مسکو به 30- درجه سانتی‌گراد می‌رسد، غذا‌های معروف روسی با مواد تشکیل‌ دهنده‌ای مانند سیب‌زمینی، نان، شیرینی و خامه ترش بسیار دل‌چسب است. ماهی دودی خوشمزه، کرپ‌های کاغذی نازک و خاویار قرمز و سیاه مدعی بهترین‌ غذا‌های روسی هستند. هنگام شکم گردی در مسکو ممکن ا
قارچ استروگانف نوعی سس گیاهی ماکارونی است.
قارچ استروگانف به تنهایی غذا نیست. بلکه یک سس گیاهی و رژیمی برای ماکارونی است که بسیار خوشمزه و خوش طعم است. قارچ استروگانف با ماکارونی یک غذای گیاهی است و پیشنهاد می‌شود حتماً آن را امتحان کرده و از خوردن آن لذت ببرید.
مواد لازم :
کره: یک قاشق غذاخوری
روغن زیتون: یک قاشق غذاخوری
موسیر: یک عدد
سیر: 2 حبه
قارچ: 900 گرم
آرد سفید: 2 قاشق غذاخوری
خامه: یک چهارم پیمانه
شیر: یک چهارم پیمانه
جعفری خرد شده: یک چها

تبلیغات

محل تبلیغات شما